TRAMER SORGULAMA İLE GÜVENLİ ARAÇ ALIMI
Araçlar için kullanıma sunulan Tramer sorgulama sayesinde kişiler güvenli bir şekilde araç alım satım işlemleri yapabilmektedir. Yeni bir araç alacak kişilerin Tramer sorgulama yapması en güvenli aracın alınmasını sağlamaktadır.

Araçların yaptıkları kazalar sonrasında kaza bilgileri plaka ve ruhsat üzerinden kayıt altına alınmaktadır. kayıt altına alınan bu bilgiler sayesinde kullanıcıların yeni bir araç almadan önce uygulama sayesinde kaza bilgilerine ulaşması sağlanmıştır. Sizler de araçlar için plaka üzerinden tramer sorgulaması yaparak araçların kazaları ile ilgili güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Tramer sorgulama işlemlerinde araçların plaka bilgisi gerekmektedir.

hasar

Araçların plakası üzerinden yapılan sorgulamalar sayesinde aracın herhangi bir kazasının olup olmadığı öğrenilmektedir. Sizler de tramer konusunda belirtildiği gibi plaka aracılığıyla sorgulama yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tramer kayıtları tüm kişiler için kullanıma sunulmuştur. bu açıdan istenilen plaka için kaza bilgilerinin öğrenilmesi mümkündür. Tramer sorgulama yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken detaylardan bir tanesi işlemlerin ücretli olduğudur. SMS üzerinden yapılan sorgulamalarda kişilerin araç hakkında bilgi alması sağlanırken aynı zamanda her bir sorgulama için de 5 Türk Lirası işlem ücreti alınmaktadır. Bu açıdan birden fazla plaka için yapılan sorgulamalar da kişilerin daha fazla ücret ödemesi gerekecektir.

Hat üzerinden tahsil edilen işlem ücreti ile kişielr kolay bir şekilde sorgulama yapabilmektedir. Sizler de belirtildiği gibi SMS ile sorgulama yapabilir ve kaza bilgisi alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*