TEHLİKELİ MADDE VE TÜPGAZ POLİÇE SORGULA
Günümüzde farklı sektör ve alanlara yönelik olarak oluşan ihtiyaçları karşılamak ve vatandaşın mağduriyetini önlemek amacı ile sigorta şirketleri tarafından farklı sigorta çeşitleri sunuluyor. Son yıllarda özellikle endüstriyel çalışmalar kapsamında fazlasıyla ön plana çıkan tehlikeli madde ve Tüpgaz alanında kişilerin güvence altına alınabilmesi amacı ile tehlikeli madde ve tüpgaz sigortası bulunuyor. Özellikle olası bir tehlike ve olumsuz durum anında yaşanabilecek zararlar, sigorta şirketleri tarafından sunulan bu sigorta sayesinde karşılanabiliyor.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Kapsamı

Sigorta şirketleri tarafından sunulan tehlikeli madde ve tüpgaz poliçesi hizmetleri özellikle tehlikeli madde taşıyan, tüp satışı gerçekleştiren veya üretiminde bulunan kişiler için uygulanan bir sigorta türüdür.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Diğer tüm sigorta türlerinde olduğu gibi tehlikeli madde ve tüpgaz poliçesinde de vatandaşa dijital hizmetler Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunuluyor. Vatandaşlar artık internete erişim sağlayabildikleri her noktadan SGBM’nin dijital web sayfasında bulunan ‘Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama’ ekranından kolay bir şekilde poliçe sorgulamasını gerçekleştirebiliyor. Tehlikeli madde ve tüpgaz poliçe sorgula ekranında ;

Tehlikeli-Madde-ve-Tupgaz-Police-Sorgula

*Sigorta şirketi
*Acente no
*Poliçe no
*Yenileme no bilgileri girilerek, en ayrıntılı şekilde güncel tehlikeli madde poliçe bilgilerine ulaşılabiliyor. Bu web sayfası üzerinde 7/24 işlem yapılarak, tehlikeli madde ve tüpgaz poliçe bilgilerinin güncel ayrıntılarına internete bağlantı kurulabilen her yerden ulaşılabiliyor.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*