SMS İLE ARAÇ KİLOMETRE SORGULAMA
Kişilerin araçlar hakkında bilgi almak istemesi için pek çok konuda hizmet sunulmuş durumdadır. Bu hizmetler sayesinde bilgi alınabilecek önemli detaylardan bir tanesi de araçların kilometre bilgisidir. Araçların kilometreleri ile ilgili detaylı bilgi alabilen kişiler bu sayede almak istediği araçların kilometre kontrolünü de yapabilmektedir.

Kilometre kontrolünün yapılabilmesi amacıyla kişilerin Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan SMS sorgulama hizmetinden yararlanması gerekmektedir. Bu sayede araçlar hakkında pek çok detay öğrenilmektedir. SMS ile araç kilometre sorgulama işlemlerinde kişilerin araç plakasını 5664’e göndermesi yeterli olmaktadır. Bu şekilde yapılacak sorgulamalar sonucunda kişilerin araçlar hakkında öğrenmek istediği detayları öğrenmesi mümkün olacaktır. Yapılacak sorgulama için örnek bir cep telefonu SMS gönderi ekranı şöyledir;

qLBUX

Kişilerin kolay bir şekilde bilgi alabilmesi adına pratik olarak Kullanıma sorular ve SMS servisi ücretlidir. Bu nedenle kişiler sorgulama yapmadan önce mutlaka ücretlendirme konusunu da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. SMS ile araç kilometre sorgulama hizmetlerinde kişilerin yapması gerekenler önemlidir ve araç plakasını büyük harflerle yazarak yollamaktır. Bu açıdan yapılması gereken işlemler oldukça basittir. Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanabilir ve kolay bir şekilde istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Üstelik yapılacak sorgulamalarda sadece araçların plaka bilgileri üzerinden kilometreleri değil pek çok detay öğrenilmektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*