SENETLE ARABA
Wowwo, geniş araç portföyüyle yılda 10 binden fazla araç satıyor. Wowwo araçları % 30 ön ödemeli ve 3 yıllık vadelerle satıyor. Kredisiz araç alımını araba piyasasına kazandıran şirket, kredi puanınıza bakılmaksızın bir araç sahibi olmak isteyenler için hızlı bir onay sunuyor. Satın almak istediğiniz araba için bankadan kredi alabilirmiyim sorusuna son veriyor. Wowwo ile anlaşmalı 1200’den fazla araç satış bayilerinden arabanızı alabilirsiniz. Wowwo.com aracılığıyla iletişime geçerseniz ve bir araba alırsanız, bankadaki kredi limitiniz korunur. Bu sayede farklı bir krediye ihtiyacınız varsa, bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ARKA PLAN AVANTAJI VAR!

Wowwo üzerinden araç satın aldıysanız ve daha sonra aracı satmak istediğinizde şirket kalan borcunuzu kapatma imkanı veriyor. Bu şekilde araç satışına herhangi bir engel kalmamış oluyor. Ancak, bankalar üzerinden kullanılan taşıt kredilerinde durum farklıdır. Banka kredilerinde krediyi kapatmak istediğinizde öncelikle faiz düşüleceğinden anaparadan çok az indirim yapılmış oluyor. Ayrıca krediyi kapattıktan sonra araç üzerindeki rehin işlemininde kaldırılması gerekmektedir. Wowwo araç servisinden yararlanırsanız, aracınızı satmanın rahatlığını yaşarsınız. Aracı satmak için kişiyle birlikte şirkete gitmek yeterlidir.

ARABANIZI WOWWO’YA NAKİT SATIN

Diğer taraftan Wowwo, aldığın arabayı paraya çeviriyor. Ödemiş olduğunuz tutardan ödemediğiniz borcunuzu kapatabileceksiniz ve kalan tutarı nakit olarak alabilirsiniz. Aracınızı değiştirmek istediğinizde, taksitleriniz devam ederken yeni bir arabayla takas yapabilirsiniz. Diğer ayrıcalıklardan bahsederseniz, aldığınız araç 1 yıl ve 25 bin kilometreye kadar garanti kapsamında olur. Oluşabilecek arızalara karşı teknik destek, yol yardımı ve konaklama imkanı sunar. Garanti kapsamındaki koşullar hakkında detaylı bilgileri internet sitesinden bulabilirsiniz.

 

Wowwo’dan Nasıl Araç Sahibi Olurum;

İnternet sitesi üzerinden almak istediğiniz arabayı belirleyin

Aracın fiyatını ve ödeme seçeneklerini inceleyin

İnternet sitesinden TC Kimlik numaranızı girerek sorgulamanızı gerçekleştirin

Satın almak istediğiniz arabayı yerinde görün ve ekspertiz raporunu inceleyin

Satış işlemi için gereken peşinat tutarını yatırın

Satış sözleşmesini ve senetleri imzalayın

Almak istediğiniz arabanın sigortasını yaptırın

Noterden devir işlemlerini gerçekleştirin

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*