OTO BAKIMINDA KULLANILAN SONAX NEDİR?
Sonax, Türkiye’nin en önde gelen oto bakım markaları arasındadır.  Geçtiğimiz yüzyılın başında Hoffmann Group bünyesi altında Almanya’da kurulan ve kısa sürede bütün dünyanın en çok tercih ettiği otomobil temizlik / bakım markası haline dönüşen Sonax, müthiş bir başarı hikayesine sahip. Şu an itibari ile dünay üzerinde toplamda 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Sonax, otomobil sözcüğünün geçtiği bütün alanlarda var olmuş, faaliyet alanı oldukça geniş, yenilikçi, öncü ve yaratıcı bir markadır.

Bu markanın ülkemizde birçok distribütörü bulunmaktadır. Otomobil alanında rakipsiz olan Sonax, gittikçe de büyümektedir. Bu yatırımların karşılığını, yeni ürün ve yeni girişimlerle almaktadır. Peki bütün dünyayı kasıp kavuran, otomobili olan herkesin yakından tanıdığı bu önemli markanın tam olarak faaliyet alanları nelerdir, dilerseniz bunlardan bahsedelim. Sonax, oldukça geniş bir hizmet alanına sahiptir. Fakat ne kadar geniş olursa olsun bütün hizmetlerinin tek bir karşılığı vardır, o da otomobil. Evet gerçekten tam manasıyla otomobil bakımı ve temizliği konusunda bir  motivasyon oluşturmuş ve bu anlamda üretim yapan bir markadır. Markanın otomobil bakımına ilişkin yaratıcılığında hiçbir sınır yoktur. Zaten bugüne kadar firmanın ürettikleri, referans olarak bu sözümüzü yeterince haklı çıkarmaktadır.

Firmanın şu anda otomobil tutkunlarına sunduğu hizmetler oldukça geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Hem mekanik anlamda hem de estetik anlamda, görsel anlamda otomobil sahiplerinin beklentilerine yanıt aramakta olan Sonax’ın hizmetleri bu açıdan geliştirilmiştir. Nano boya temizleme parlatma ve koruma ürünü, premıum class boya temizeme, parlatma ve koruma ürünü, cam filmi, kaput filmi, güvenlik filmi,  iç temizlik uygulaması, ozonla temizlik ürünü, koltuk koruma ürünü, motor temizleme ürünü, jant temizliği, klima temizliği, su itici cam kaplama, far çizikleri giderme, koltuk kaplama ürünü, oto yıkama, yat temizliği ve bunun gibi daha sayamadığımız yüzlerce uygulama ya da ürünle hizmet vermektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*