OGS YÜKLEME
Otomatik geçiş sistemini kullanan kişiler OGS yükleme gibi işlemlerinde online seçenekleri değerlendirebilir. Online olarak yapılacak OGS yükleme sayesinde kişilerin herhangi bir zorluk yaşamadan kartlarına bakiye aktarımı yapması sağlanırken, bu konuda online olarak sadece tek bir portal kullanılabilir.

Ziraat Bankası OGS Şube adı verilen online platform aracılığıyla OGS yükleme yapılabilir. Fakat bunun için ilk olarak sisteme üyelik girişi yapılması gerekmektedir. Üyelik girişi yapıldıktan sonra ise OGS yükleme işlemlerine geçiş yapılabilir. İlk defa online olarak işlem yapacak kişilerin sağ üst köşede yer alan müşteri numarası ve şifre almak için tıklayınız bölümüne tıklaması gerekir. İlgili bölüme tıkladıktan sonra ise OGS için üyelik açılacak ve kişiler kolay bir şekilde online olarak OGS yükleme gibi işlemlerini yapabilecektir.

OGS yükleme için aşağıdaki bağlantı kullanılabilir. Bağlantıya tıklandığında kişilerin karşısına aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

1

OGS’de müşteri numarası ve şifre bölümü solda yer almaktadır. Soldaki bu alanda gerekli üyelik bilgilerinin girilmesinin ardından giriş butonuna tıklanması gerekir. Böylece sistem açılacak ve kişilerin çeşitli işlemleri yapması mümkün olacaktır. Sadece OGS yükleme için değil, sistemde OGS için farklı uygulamalar da geliştirilmiştir. Bu bakımdan kişiler OGS için kolay bir şekilde işlemler online olarak yapılabilir.

Üyelik kısmında ise sağ köşede yer alan bölüme tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

2

Bu bölümde adı, soyadı ve cep telefonu numarası bilgiler istenmektedir. OGS uygulaması için zorunlu olarak istenen bilgilerin doğru bir şekilde girilmesinin ardından üyelik konusunda işlemler tamamlanmış olacaktır. Bu bakımdan üyelik için de belirtilen adımlar takip edilerek, internet üzerinden işlem yapılabilir.

OGS YÜKLEME İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*