EN YAKIN ACENTE SORGULAMA
Türkiye’de araç sahiplerinin sıklıkla karşı karşıya kaldıkları trafik sigortası, kasko ve yeşil kartı sigortası gibi sigortalar hakkındaki işlemler acenteler aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Acenteler sigorta şirketleri ve araç sahipleri arasındaki tüm sigorta işlemlerinin en hızlı ve en seri şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda da araç sahiplerinin en doğru sigorta hizmetinden yararlanabilmesine ve en doğru şekilde sigorta başvurularında bulunulabilmesi konusunda da son derece yardımcı oluyor. Bu yüzden pek çok araç sürücüsünün yolu sıklıkla sigorta şirketleri acentelerine düşüyor.

ACENTE

Acente Adres ve İletişim Bilgileri Sorgulama

Türkiye’de araç sürücülerine resmi olarak hizmet veren tüm sigorta şirketleri ile ilgili olarak ayrıntılı bilgileri Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi çatısı altında bulabilme şansı bulunuyor. Her bir sigorta şirketi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi kaydı ile vatandaşa otomobil sigortası hizmetleri sunabiliyor. Bu yüzden de vatandaşların sigorta işlemleri için gitmek durumunda oldukları sigorta şirketi acentelerine dair ayrıntılı ve güncel bilgiler en yakın acente sorgula uygulamasının bulunduğu SGBM web portalından gerçekleştirilebiliyor.

Bölgede bulunan en yakın sigorta şirketi acentelerini listeli olarak görebilme şansı sunan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi ‘En Yakın Acente Arama’ ekranında kolay bir şekilde 7/24 işlem yapılabiliyor. SGBM en yakın acente sorgula uygulamasında sorgulama işlemleri;
-İl seçimi
-İlçe seçimi
-Sigorta şirketi seçimi
-Aranacak kelime
-Güvenlik kodu doğrulaması ile gerçekleştirilebiliyor.

EN YAKIN ACENTE SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*