EKSPER RAPORU SORGULA
Özellikle güvenli otomobil bilgilerine kolay erişim imkanı sunan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi bu alanda sıklıkla kullanılıyor. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmi web sitesinde bulunan online hizmetler sayfasında yer alan ve bu alanda sıklıkla kullanılan uygulamalardan birisi olan eksper raporu sorgula ekranı, ilgili aracın geçmişinde olan kaza raporlarının internet kolaylığında görüntülenebilmesine olanak verir.

SGBM Eksper Raporu Sorgulama

Sadece araç ticaretlerinde değil günümüzde araç sahipleri de herhangi bir maddi hasarlı kazaya karışması halinde kaza raporunu hazırlayan eksperin raporunu SGBM eksper raporu sorgula uygulaması ile inceleyebilme şansına sahip oluyor. Aracın kaza esnasında nerece hasar gördüğü ve değişen parçaları gibi son derece hassas ve önemli bilgileri öğrenebilme şansı bulunuyor. Günümüzde genel olarak ikinci el araç alım-satım işlemleri sırasında kullanılan eksper raporu sorgula uygulaması, internete erişimin mümkün olduğu her noktadan kullanılabiliyor.

Eksper-Raporu-Sorgula

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi resmi web sayfasında bulunan online hizmetler ekranının popüler uygulaması eksper raporu sorgula uygulamasında ilgili kişi tarafından;

*Plaka
*Kimlik türü
*Kimlik no
*Hasar tarihi
*Güvenlik kodu doğrulaması yapılması gerekiyor. Bu şekilde eksper tarafından kazaya ilişkin olarak düzenlenen hasar bilgisi ayrıntılı bir şekilde internet kolaylığında incelenebiliyor. Bu nedenle de 2. el araç alım-satım işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir uygulamadır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*