DOD ARAÇ SORGULAMA
Doğuş Otomotiv tarafından kurulan DOD, özellikle ikinci el araç alım ve satım işlemlerinde yoğun bir ilgi görmektedir. Kişiler araç almadan önce DOD araç sorgulama yaparak araçlar arasından seçim yapabilmektedir. DOD araç sorgulama işlemlerini yapmak isteyenlerin internet sitesi üzerinden bilgi alması mümkündür. Online olarak yapılacak DOD araç sorgulama sayesinde kişiler DOD güvencesi ile sahip olabileceği araçlar detaylarını görebilmektedir. DOD araç sorgulama için internet sitesine giriş yapıldığında aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

dod

Bu ekranda kişilerin menüden seçim yaparak istediği bilgilere ulaşması sağlanırken, özellikle alt bölümde yer alan araç ilanlarının incelenmesi ile birlikte alınacak araçlar hakkında bilgi alınabilir. Araçların detaylı bir şekilde özelliklerinin yer almasının yanında kişiler araçların fiyatlarını da öğrenebilmektedir. Böylece detaylı bir şekilde araştırma yapılarak araçların alınması için inceleme yapılabilir. Hangi aracın alınmasına karar verdikten sonra ise DOD şubelerinden araç satın alınabilir. İncelemek istediğiniz araca tıkladığınızda aşağıda resimdeki gibi detaylı bir şekilde araçlar hakkında bilgi alınabilecek özel sayfa açılacaktır. Bu sayfa aracılığı ile kişiler kolay bir şekilde araç detaylarını öğrenebilir.

arac

DOD yetkili satıcılarını öğrenmek için ise menüde yer alan yetkili satıcılar bağlantısı kullanılmalıdır. Bağlantı aracılığı ile hangi ilde, hangi noktalarda yetkili satıcılar olduğu öğrenilebilir. Yetkili satıcılar bölümüne tıklandığında aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

satici

Bu ekranda ilk olarak il seçimi yapılmalıdır. İl seçimi yapıldıktan sonra ise ekranda yer alan bilgilere göre en yakın yetkili satıcı belirlenerek, yetkili satıcı üzerinden işlem yapılabilir. Başka bir ildeki araç için dahi iletişime geçerek aracın ettirilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece yurt genelinde DOD güvencesi ile alabilirsiniz.

DOD ARAÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*