ARAÇ KASKO DEĞERİ SORGULAMA
Türkiye’deki sigorta ile ilgili işlemlerde kişilerin güncel ve resmi bilgileri öğrenmesi için Türkiye Sigortalar Birliği’ne müracaat etmesi gerekmektedir. Online olarak da yayın yapan Türkiye Sigortalar Birliği’nin remsi internet sitesinde sektör ile ilgili tüm gelişmeler yer aldığı için kişiler istediği takdirde online olarak da bilgi sağlayabilmektedir.

Araçlar için yapılan kaskolarda araçların kasko değerleri belirlenmektedir. Bu konuda da gerekli yardımı sunan Türkiye Sigortalar Birliği resmi internet sitesi aracılığı ile kolay bir şekilde araçların kasko değerleri öğrenilebilmektedir. Bu bakımdan sizler de kasko gibi işlemler öncesinde aracınızın değerini online olarak hesaplayabilirsiniz.

Araç kasko değeri hesaplama işlemlerinde kişilerin ilk olarak aşağıdaki bağlantı üzerinden araç kasko değeri hesaplama sayfasına erişim sağlaması gerekir. Sayfaya giriş yapıldıktan sonra ise kişilerin araç kasko değeri hesaplama formunu doldurması gerekir. Araç kasko değeri hesaplama işlemlerinde aracın modeli, markası ve tipi olmak üzere üç bilginin girilmesi yeterli olacaktır.

kasko

Kişiler araçlarının türlerine göre bu seçimleri yaptıktan sonra sistem tarafından ilgili hesaplama işlemleri yapılacaktır. Araç kasko değeri hesaplama sonuç sayfası üzerinden ise kişiler bu konuda değeri öğrenebilecektir. Sistemde güncel veriler üzerinden hesaplama yapıldığı için kişilerin yanlış bilgi alması da mümkün değildir. Ücretsiz bir şekilde yapılacak araç kasko değeri hesaplama işlemlerini kasko yaptıracak ya da aracının kasko değerini öğrenmek isteyen herkes yapabilir.

arac-kasko

Araç kasko değeri hesaplama sadece birkaç bilginin girilmesi ile yapılabildiği için kişiler herhangi bir zorluk yaşamadan konuyla ilgili işlemlerini yapabilmektedir. sizler de bu imkandan yararlanmak için yukarıda belirtilen adımları takip ederek araç kasko değeri hesaplama yapabilirsiniz. Ayrıca sigorta firmaları tarafından da ilgili hesaplamalar yapılabilmekte ve araçların değerleri belirlenebilmektedir.

ARAÇ KASKO DEĞERİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*