TURKCELL MOBİL HASAR SORGULAMA
Araçlar için hasar sorgulama yapmak isteyen kişilerin yararlanabileceği bir servis de Turkcell tarafından kullanıma sunulmuştur. Turkcell aracılığı ile yapılacak hasar sorgulama işlemlerinde Turkcell hatta sahip telefonlar üzerinden mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. Bu konuda işlem yapmak isteyenlerin araç plakasını Turkcell servislerini göndermesi yeterli olurken Turkcell üzerinden yapılacak işlemler sayesinde kişiler kolay bir şekilde araç bilgilerine ulaşabilecektir.

Turkcell hasar sorgulama olarak adlandırılan işlemlerde detaylı ekran raporlarından kaza durumunu sonrasında değiştirilmiş parça bilgilerine kadar tüm detaylar öğrenebilmektedir. SMS üzerinden yapılan işlemlerde vatandaşların araç plakasını 5664 numaralı servise göndermesi yeterlidir. Bu servise gönderilecek olan tüm mesajlar 5 Türk Lirası ile ücretlendirilmektedir .

Vatandaşların araç plakası üzerinden yapacağı sorgulama işlemleri çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu açıdan kişilerin yapacağı sorgulamalar oldukça kısa bir sürede tamamlanarak bilgi alınması mümükn olmaktadır.

Servis tarafından sunulan hizmetler arasında araçlar hakkında pek çok detay öğrenilebilir durumdadır. Bu açıdan kişilerin araçlar hakkında merak ettiği bilgilerde SMS ya da online olarak sunulan hizmetlerin kullanması yeterli olacaktır. Bu himzetler ile  bilgiler kolay bir şekilde alınabilecektir .

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan hizmetlerde online olarak sunulan hizmetlerin yanı sıra SMS servislerinin kullanılması bu konudaki tüm ihtiyaçlarının giderilmesine sağlayacaktır .

aracc


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*