SONAX TEMİZLİK NEDİR? NASIL YAPILIR?
Özel araç kullanmak oldukça konforlu bir ulaşım yöntemidir. Ancak bu ulaşım yöntemini kullanmak, beraberinde aracınıza özel bakım uygulamasını da gerektirir. Özellikle temizlik birinci husustur ki, aracınızın hem ömrünü uzatır hem de size sürüş konforu sağlar. Sonax’ta aracınız için iç ve dış yıkama olarak hizmet verilir. Fırça kullanmadan itina ile yıkanan aracınız böylece yıkama sırasında oluşabilecek çiziklerden korunmuş olur. Renk solması ve cila deformesini önleyen özel şampuanlar ile aracınız dış temizliği yapıldığında su lekesi olma durumu yaşanmaz. İç temizlikte ise önce araç tozdan arındırılır, sonrasında camlar ve torpido statik kimyasallar ile silinerek, toz tutmasının önüne geçilir. Son aşamada aracın içine serilen kâğıt paspaslar ve freş kokular ile temizlik tamamlanır.

Bunun yanında aracınızda uygulamak istediklerinizi bulabileceğiniz tek adres Sonax cam filmi ile aracınızın konforunu arttırır. 5 yıl garantili film ile kaplanan camlar, sıcak günlerde aracınızın içini güneş ışıklarından korur ve soğutma için klimaya yüklenme durumunu azaltır. Ayrıca güvenlik filmi ile çarpma, patlama ve taş sıçrama durumunda cam kırıklarına karşı güvenliğinizi sağlar. İsteğinize göre renkli ya da şeffaf film seçenekleri ile güneşi ışınlarına karşı koruma görevi üstlenir ve araç içi döşemelerinizin renginin solmasına engel olur. Kaput filmi uygulaması aracınızın ön kısmına uygulanan, küçük çarpma ve darbelere karşı koruyarak, çizik oluşumuna engel olur. Sinek, böcek gibi haşerelerin araç üzerinde yarattığı asit durumundan kaportanın olumsuz etkilenmesinin önüne geçer.

Nano guard teknolojisi ile aracınızın boya koruması sağlanarak, kaporta üzerinde oluşan çizik leke ve matlık durumu ortadan kaldırılır. Yağmur kaydırıcı cam işlemi sayesinde yağışlı yollarda camlarda su durmasını engeller ve dolayısı ile görüş netliği sağlar. Kirli ve çamurlu yolculuklarda, camlarda oluşan kirli görüntüye engel olur ve sileceklerin ömrünü uzatır. Ozonla sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulaması ile aracınızın içini ozon ile temizler ve her türlü mikrop ve bakterilerden arındırır. Özellikle aracınızda sel yağmur ya da yangın gibi olumsuz bir sorun yaşandığında ozon temizliği ile bu tatsız olayın izleri ve kokusu tamamen silinir.  Detaylı iç temizliği yapılan aracınızın koltuk, döşemeleri için kirlenmeyi geciktirici ve leke oluşumuna engel olan kir ve leke önleme sistemi sayesinde, aracınızın kumaş aksamının temizliğinin uzun ömürlü kalması sağlanır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*