PTT HGS MÜŞTERİ EKRANIhgs

HGS abonelerinin abonelikleri ile ilgili işlemlerini yapabilmesi adına online olarak PTT HGS müşteri ekranı oluşturulmuştur. İlgili ekran üzerinden yatılacak işlemler sayesinde gerekli olan tüm destek resmi olarak alınabileceği gibi kişiler için de kolaylık sağlanmış durumdadır. Sizler de online olarak abonelik ile ilgili işlemlerinizi yapmanız gerekecektir. PTT HGS müşteri ekranı üzerinden abonelikler ile ilgili tüm detaylar görüntülenebilmektedir. Bu işlemler arasında bakiye yükleme, bakiye sorgulama, geçiş bilgisi sorgulamadır.

Kişilerin online olarak sistem giriş yaptıktan sonra hizmetlerden yararlanması mümkündür. Bu nedenle üyelik girişi yapılmaması halinde herhangi bir hizmetten yararlanılması da söz konusu değildir. PTT HGS müşteri ekranı için üyelik açılması konusunda basit kimlik bilgilerinin kullanılması yeterlidir. Üyelik alındıktan sonra ise yapılacak işlemler son derece basittir. Giriş sonrasında ekranda yer alan menülerden seçimler yapılarak, gerekli işlemler yapılabilecektir. Bu bakımdan sizler de PTT HGS müşteri ekranı için üyelik işlemlerinizi yapmanız ve sonrasında üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

PTT HGS müşteri ekranı üzerinden alınabilecek diğer bir bilgi ise geçiş ihlalidir. Geçiş ihlali yapılıp yapılmadığı noktasında da PTT HGS müşteri ekranı üzerinde yer alan hizmetten yardım alınabilir. Plaka bilgisinin girilmesi sonrasında sistem üzerinden sorgulama yapılabilir. Sadece plaka girilmesinin yeterli olması, bu açıdan işlemlerin tüm araçlar için yapılmasını sağlamaktadır.

hgs

Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanarak işlemlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. PTT HGS müşteri ekranı bu bakımdan kişilerin işlemlerini kolaylaştırılmış durumdadır. Sizler de belirtilen bilgiler dahilinde ilgili resmi portal üzerinden yardım alabilir, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik sunulan tüm hizmetler ücretsiz olarak kullanımda olduğundan dolayı bir bedel alınmasına gerek yoktur. İlgili ekran için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

PTT HGS MÜŞTERİ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*