PLAKADAN TRAMER SORGULAMA
Araçların yaptığı kazalar hakkında kişilerin daha sonra bilgi alması için plakadan tramer sorgulama yapması gerekmektedir. Plakadan tramer sorgulama işlemlerinde kişilerin sadece plaka bilgisini girmesi yeterli olacaktır.

Sistemde kayıtlı tüm kaza bilgileri yapılacak sorgulama sonrasında paylaşılacaktır. Bu açıdan sizler de kolay bir şekilde plakadan tramer sorgulama yaparak araçların kaza bilgilerine ulaşabilirsiniz. Online olarak herhangi bir işlemin yapılmaması nedeniyle tramer gibi araçların hasar kayıtlarına sadece cep telefonları üzerinden ulaşılabilmektedir. Cep telefonları üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin gerekli ücreti ödemesi gerekmektedir. Ücretlendirme her sorgulama başına 4 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. SMS sorgulamalarının yapılması için gerekli ücretin de karşılanması gerekir.

Sorgulama işlemlerini yapacak kişilerin aşağıdaki resimde görüldüğü gibi plakalarını büyük harfler ile yazması yeterli olacaktır. Plakaların yazılmasının ardından sistem tarafından tüm işlemler yapılacak ve sorgulamalar sonucu kişilere gerekli bilgilendirme mesajları gönderilecektir. Bu bakımdan herhangi bir sorun yaşamadan sizler de kolay bir şekilde işlemlerinizi cep telefonu üzerinden yapabilirsiniz. Yapılacak işlemler sadece TRAMER kaydı ile sınırlı bulunmadığından dolayı Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan tüm SMS sorgulama hizmetlerinden de yararlanarak araçlar hakkında farklı bilgiler alabilirsiniz.

arac

Araçların tramer kayıtlarına ulaşıldığında kazalar ile ilgili tüm detaylar görüleceği gibi kazalarda yapılan maddi hasar da öğrenilir. Bu açıdan kişilerin online olarak herhangi bir işlem yapılamamasına rağmen cep telefonları üzerinden kaza ile ilgili tüm detaylara erişim sağlamak mümkündür. İlgili hizmetlerden yararlanmak için herhangi bir sınır bulunmadığı gibi kişilerin sadece gerekli ücretlendirmeyi sağlaması yeterli olacaktır. Böylece istenilen araç için sorgulama yapılarak bilgi alınabilmektedir. Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Plakadan kaza bilgisine ulaşmak için yapılacak işlemler bunlarla sınırlıdır. Bu açıdan kolayca bilgiye ulaşılabilir.

kaz


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*