MAĞDURLAR İÇİN DOKTOR POLİÇESİ SORGULA
Sigorta hizmetleri sigorta şirketlerinin vatandaşı belirli süreler çerçevesinde güvence altına alıyor. Türkiye’de her bir sigorta şirketi Sigorta Bilgiv e Gözetim Merkezi bünyesi altında yer alıyor. Sigorta şirketlerinin her bir sigorta hizmetine ilişkin online bilgi alım imkanı sunan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmi web portalı dijital hizmetleri ile sigorta işlemlerinde vatandaşlara önemli kolaylıklar sağlıyor. Günümüzde zorunlu ve isteğe bağlı olarak uygulanan sigorta hizmetleri bulunuyor.

Günümüzde mağdurlar için doktor poliçesi gibi son derece farklı bir alana hitap eden sigorta hizmetleri de bulunuyor. Özellikle günümüzde sağlık alanında sorun ile karşı karşıya kalan ve doktor hatası ile mağdur olan vatandaşların yararlanabilecekleri bir sigorta türü olması nedeni ile mağdurlar için doktor poliçesi hizmeti son derece sık şekilde tercih ediliyor.

Mağdurlar İçin Doktor Poliçesi Sorgulama

Dijital hizmetleri ile vatandaşa önemli kolaylıklar sağlamakta olan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmi web portalı üzerinde yer alan ‘Doktor Sorumluluk Poliçe Sorgulama’ ekranından kolay bir şekilde mağdurlar için doktor poliçesi sorgulama işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Herhangi bir üyelik veya şifre gerektirmeyen bu mağdurlar için doktor poliçesi sorgula ekranında iki farklı yöntemden herhangi birisi kullanılarak sorgulama işlemi gerçekleştirilebiliyor. Vatandaş doktor poliçesi sorgulama işlemi için;

Screenshot_1

*Sigorta Bilgileri ile Sorgulama
-Sigorta şirketi seçimi
-Acente no
-Poliçe no
-Yenileme no

*Uzmanlık Tescil No ve Kimlik No ile Sorgulama
-Uzmanlık tescil no
-Doktor kimlik türü seçimi (T.C. kimlik, yabancı kimlik)
-Doktor kimlik no bilgileri girilerek sorgulama gerçekleştirilebiliyor. Bu iki sorgulama yönteminden herhangi birisi mağdurlar için doktor poliçesi sorgula işleminde kullanılabiliyor.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*