İSPARK CEZA SORGULAMA
Büyük kentlerde trafik yoğunluğuna ek olarak araç parkı konusunda da önemli sorunlar yaşanıyor. Özellikle Türkiye’nin metropol kenti İstanbul’da sıkışık araç trafiğinde araçların düzensiz ve uygunsuz parkının da önemli etkileri bulunuyor. Ayrıca yoğun araç sayısı dolayısıyla park yeri bulmak son derece zorlu olabiliyor. Bu yüzden doğrudan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından kurulan ve hizmete sunulan İSPARK bulunuyor. İSPARK ile İstanbul’da araç park etmede yaşanan sorunlara önemli bir çözüm sağlanabiliyor. Özellikle yol üzerinde araç park edildiğinde sıklıkla yaşanan değnekçi sorunu da bu şekilde çözüme kavuşturuluyor.

İSPARK Otopark Sorgulama

İstanbul’un her noktasında bulunan farklı ölçülerdeki araç park yerleri ile vatandaşa trafikte önemli bir kolaylık getiren İSPARK ile artık araçları çok daha güvenli bir şekilde park edebilmekte mümkün oluyor. İstanbul Büyük Şehir Belediye’sinin İSPARK hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, internetten İSPARK otopark sorgulama ile nerede İSPARK bulunduğunu ayrıntılı biçimde görebilme şansına sahip olabiliyor.

ispark

İSPARK Ceza Sorgulama

İSPARK park alanlarına giriş yapılmasından sonra burada bulunan görevliler tarafından fiş kesimi gerçekleştirilir ki bu aşamadan itibaren İSPARK borcu oluşur. Ayrıca İSPARK borcunun ödenmemesi ve kural ihlalleri durumunda İSPARK ceza uygulaması gerçekleştirilir. İnternette bulunan İSPARK ceza sorgulama uygulamasıyla İSPARK cezasının olup, olmadığını öğrenmek vatandaşlar için oldukça pratik bir hale geldi. Özellikle de İSPARK resmi web portalında İSPARK ceza ve borç sorgulama ekranında plaka bilgisi ile İSPARK ceza sorgulama yapılabiliyor.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*