HGS PTT YÜKLEME
Hızlı Geçiş Sistemi ile ilgili abonelik ve abonelik işlemleri konusunda yetkilendirilen kurum PTT’dir. Bu bakımdan kişilerin HGS işlemlerini PTT üzerinden yürütmesi gerekmektedir. Yapılacak işlemlerde online olarak da imkanların sağlanması nedeniyle kişilerin kuruma gitmeye gerek kalmadan işlemlerini online olarak yapması mümkün kılınmıştır. Bu bakımdan sizler de HGS PTT müşteri hizmetleri sistemine giriş yaparak HGS PTT yükleme yapabilirsiniz. Bakiyede gerekli limitin olması için HGS PTT yükleme işlemlerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi halde geçişlerde sorun olabilecektir.

hgs ptt

HGS PTT yükleme işlemlerinde kişilerin sisteme üyelik ile giriş yapması gerekir. Eğer hiç üyelik işlemleri yapılmamışsa, ilk olarak üyelik alınmalıdır. Üyelik alınması için ise kişilerin sistemde yer alan üyelik bölümünü kullanarak T.C. kimlik numarası gibi detaylar ile üye olması gerekir. Üyelik alındıktan sonra ise normal üyelik girişi bölümünden kolay bir şekilde sisteme erişim sağlanabilir. Sizler de bu konuda kolay bir şekilde işlem yapmak adına belirtilen adımları takip edebilirsiniz. Online olarak sunulan hizmetler sayesinde kişiler istediği zaman sisteme erişim sağlanabilir. En çok ihtiyaç ise HGS PTT yükleme ve bakiye konusunda gerçekleşmektedir. Kişilerin abonelik ile geçiş yapması sırasında ücretin bakiyeden tahsil edilmesi nedeniyle gerekli bakiyenin bulunması zorunludur. Aksi halde geçiş borçlanması yapılarak, kişilerin daha sonraki 7 gün içerisinde HGS PTT yükleme yapması istenmektedir eğer kişiler HGS PTT yükleme yapmazsa, borç cezaya dönüştürülmektedir.

hgs

HGS PTT yükleme için aşağıdaki bağlantıyı takip ederek, üyelik giriş yapmanız gerekmektedir aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda aşağıdaki gibi ekran açılacaktır. Bu ekranın sağ köşesinde yer alan üyelik giriş bölümü sayesinde kolay bir şekilde sisteme erişim sağlayabilir ve ardından açılacak özel ekrandaki bakiye yükleme adımlarını takip edebilirsiniz.

HGS PTT YÜKLEME İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*