HGS OTOMATİK YÜKLEME
Trafikte aktif olarak kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi, karayollarındaki köprü ve otoyol ücretli geçiş noktalarını sıklıkla kullanan araç sürücüleri için oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Araç sürücülerinin ücretli geçiş gişelerinde herhangi bir duraksama yapmalarına gerek olmadan ve kuyruk beklemek zorunda kalmadan köprü ve otoyol geçişleri gerçekleştirebiliyor. HGS ile birlikte araç sürücüleri önceden yaptıkları HGS kart bakiye yükleme işlemi sayesinde HGS ücretli geçiş noktalarından seri geçişler yapıyor ve geçiş ücretini durmadan ödeyebiliyor.

HGS Bakiye Yükleme

Hızlı Geçiş Sistemi kapsamında araç sürücüleri HGS kartlarındaki yetersiz bakiye durumuna yönelik olarak HGS bakiye yükleme yapılabiliyor. Günümüz modern altyapısını aktif olarak kullanan Hızlı Geçiş Sistemi sayesinde araç sürücülerinin HGS bakiye yükleme işlemleri için kullanabilecekleri farklı yükleme alternatifleri bulunuyor. Araç sürücüleri tüm Türkiye genelindeki her bir PTT şubesinden kolayca HGS bakiye yüklemesi yapabiliyor. Ayrıca HGS bakiye yükleme işlemleri için araç sürücülerinin anlaşmalı olduğu bankalarda kullanılabiliyor.

paraf

HGS Otomatik Bakiye Yükleme

Araç sürücüleri bankalarına verecekleri otomatik HGS bakiye yükleme talimatı ile HGS kartlarındaki bakiyenin azalması veya belirli tarihlerde otomatik olarak bakiye yüklemesinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylelikle HGS gişelerinde sıklıkla karşılaşılan HGS bakiye yetersizliği gibi durumlardan kurtulabilme ve HGS yükleme için ayrı bir uğraş verilmesine gerek kalmıyor. Bu yüzden de günümüzde pek çok HGS kart kullanıcısı bakiye yükleme için bankaların otomatik yükleme talimatı hizmetlerinden yararlanıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*