HGS İTİRAZ TELEFONU
Araç sahiplerinin aktif olarak kullandıkları HGS kartı ile ilgili olarak çeşitli sorunlar yaşanabiliyor. Özellikle araç sahiplerinin sıklıkla kullandıkları HGS kartlarında çeşitli arızalanmalar veya hatalar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bunun dışında Hızlı Geçiş Sistemi kapsamında hatalı HGS ceza uygulaması gibi durumlarda son dönemlerde sıklıkla gündemde yer alan haberler arasında yer alıyor. Bu tip durumlar ile karşı karşıya kalan HGS kart kullanıcısı araç sahipleri için Karayolları Genel Müdürlüğü’nün çağrı merkezi ve PTT Genel Müdürlüğü’nün PTT HGS Müşteri Hizmetleri web portalı sürekli hizmet veriyor.

HGS Online Müşteri Hizmetleri

Araç sahipleri HGS kartları ile ilgili olarak her türlü konuda internet üzerinden PTT HGS Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebiliyor. PTT HGS Müşteri Hizmetleri web portalı üzerinden HGS itiraz formu doldurularak kolay bir şekilde HGS ceza itirazı gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca istek, öneri ve şikayet bildirimleri de kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede internet sayfası üzerinden kolay bir şekilde HGS kart ile ilgili olan tüm işlemler birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebiliyor, sorunlara çözüm alınabiliyor.

hgs

HGS İtiraz Hattı

Hızlı Geçiş Sistemi kapsamında karşı karşıya kalınan geçiş ve ihlal bilgileri ve sorunları ile ilgili olarak düzeltme, inceleme ve itiraz işlemleri Karayolları Genel Müdürlüğü’nün 7/24 hizmet veren çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. KGM 444 11 17 HGS Çağrı Merkezi ile iletişime geçilebiliyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*