HGS İLETİŞİM
Günümüz modern teknolojisiyle birlikte artık mobil hizmetler oldukça popüler bir halee geldi. Türkiye’de karayollarında bulunan köprü ve otoyol ücretli geçiş gişelerinde aktif olarak kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) kapsamında kolay bir şekilde müşteri desteği alma imkanı da gelişen teknolojiyle oldukça pratik bir hale geldi.

HGS Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de milyonlarca araç karayollarında bulunan köprü ve otoyol ücretli geçiş gişelerinden geçiş yapmak durumunda kalıyor. Araç yoğunluğunun yüksek olduğu bu noktalarda trafiğin sıkışmaması ve durmaması için mobil altyapıya sahip olan HGS geçiş sistemi köprü ve otoyol ücretli geçiş gişelerinde kullanılıyor. Bu durum Türkiye genelinde milyonlarca HGS kart kullanıcısının oluşmasına yol açıyor ki pek çok konuda müşteri desteği ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. HGS Müşteri Hizmetleri ise hem mobil hem de online olarak araç sürücülerine sürekli hizmet veriyor.

hgs1

HGS Çağrı Merkezi

Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren HGS çağrı merkezi ile kolay bir şekilde HGS ile ilgili merak edilen konulara ilişkin istek, öneri ve şikayet bildirimleri gerçekleştirilebiliyor. HGS iletişim hizmetleri kapsamında cep telefonlarından 444 11 17 numarası aracılığıyla destek alınabiliyor.

HGS Online Müşteri Hizmetleri

PTT Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren PTT HGS Müşteri Hizmetleri web portalından 7/24 destek hizmeti alınabiliyor. HGS müşteri hizmetlerine PTT web sayfasından ulaşılabiliyor. HGS iletişim hizmeti kapsamında PTT HGS Online Müşteri Hizmetleri’nde;

*Geçiş ihlali sorgulama
*HGS bakiye yükleme
*HGS bakiye sorgulama işlemleri gerçekleştirilebiliyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*