EGM TRAFİK CEZASI SORGULAMATrafik cezası
Trafik cezası

EGM trafik cezası sorgulama işlemlerinde Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından sunulan hizmetlerden yararlanılmaktadır. araç sürücüleri tarafından yapılacak EGM trafik cezası sorgulama işlemlerinde kişilerin plakaları üzerinden herhangi bir cezasının olup olmadığı kontrol edecek ve böylece güncel veriler vatandaşlar ile paylaşılacaktır. trafik kazası konusunda güncel verilere ulaşmak isteyen vatandaşların bu sunulan hizmetlerin yararlanması yeterli olacaktır. ücretsiz bir şekilde sistem üzerinden yapılacak işlemler sayesinde kişiler trafik cezaları konusundaki tüm bilgilere ulaşacaktır.

EGM trafik cezası sorgulama işlemlerini yapacak kişilerin aşağıda yer alan adımları takip etmesi yeterlidir. adım adım yapacağınız EGM trafik cezası sorgulama işlemleriyle birlikte zorluk çekmeden sizler de ceza bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü üzerinden sunulan uygulamalarda kişilerin herhangi bir zorluk çekmemesi adına basit sorgulama formları oluşturulmuş ve böylece kolay bir kullanım sağlanmıştır.

EGM trafik cezası sorgulama işlemlerinin yapılması için ilk olarak aşağıdaki bağlantı üzerinden EGM trafik cezası sorgulama sayfsasına erişim sağlanması gerekmektedir. sayfaya giriş yapıldığında ekranda şu şekilde bir görüntü açılacaktır.

ceza sorgulama

EGM trafik cezası sorgulama için yukarıdaki formda istenen bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Doğru bir şekilde giriş yapılmasının ardından ise aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

ceza sorgulama ekrani

Bu ekranda EGM trafik cezası sorgulama dışında otoparka çekilen araç sorgulama ya da tüzel kişi ceza sorgulama gibi işlemler de yapılabilmekedir. EGM trafik cezası sorgulama işlemleri için araç plakasına yazılan ceza sorgulama bağlantısına tıklanması gerekmektedir. Ardından aşağıdaki gibi bir sorgulama alanı görülecektir.

trafik ceza

EGM trafik cezası sorgulama için son adım bu ekrandaki gibidir. Plaka ve tescil belge seri ve no girilmesi gerekmektedir. EGM trafik cezası sorgulama için yapılacak işlemler sonrasında güncel cezalar ekranda görülecektir.

EGM TRAFİK CEZASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*