ARAÇ KASKO SORGULAMA
Araçlar için devlet tarafından zorunlu tutulan zorunlu trafik sigortasının yanında kasko da yapılabilmektedir. Araçlar için isteğe bağlı olarak yapılan kaskoda, araçlarda meydana gelen hasarların sigorta firması tarafından karşılanması sağlanmaktadır. Bu konuda iki taraf arasında yapılacak sözleşme önemlidir. Araçlarda meydana gelen hangi kazaların kapsam içerisinde hangi kazaların ise kapsam dışında olması gerektiği sözleşmelerde belirtilmiştir bu bakımdan kişiler sigorta sözleşmesi dâhilinde bu konuda sigorta firmasından ödeme alabilmektedir.

Araç kasko sorgulama işlemleri de kasko yaptıran kişilerin sigortasını takip etmesi için oluşturulan hizmetlerdendir. Online olarak kullanıma sunulan araç kasko sorgulama hizmetleri sayesinde kişiler sigorta ile ilgili merak ettiği tüm detayları öğrenebilecektir. Araç kasko sorgulama hizmetinin en önemli avantajı ise kasko bitiş süresi gibi önemli bilgilerin öğrenilmesidir. Bu bakımdan sigortanın takip edilmesi için de online olarak araç kasko sorgulama yapılabilir.

Araç Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

Araç kasko sorgulama yapacak kişilerin aşağıdaki bağlantıdan yararlanması gerekmektedir. Bağlantı aracılığı ile erişim sağlanacak portalda aşağıda yer alan adımların yapılması yeterli olacaktır.

Araç kasko sorgulama işlemleri için aşağıdaki bağlantının açılmasının ardından aşağıdaki gibi bir ekran görülecektir. Bu ekranda kişilerin araç kasko sorgulama yapabilmesi için 3 farklı seçenek sunulmuştur

kasko

Görüldüğü gibi 3 farklı seçenekten herhangi birinin tercih edilmesi ve sorgulama formunun gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Böylece kişilerin araç kasko sorgulama işlemleri girilen bilgiler üzerinden gerçekleştirilecektir. Kişiler açılacak sonuç sayfası üzerinden kolay bir şekilde takip işlemlerin yapabilir. Böylece herhangi bir sorun yaşanmadan kasko hakkındaki detaylara ulaşılabilir. Kaskosu olan tüm araçlar için yapılabilecek araç kasko sorgulama işlemlerinde üstelik herhangi bir ücret de alınmamaktadır. Bu bakımdan rahat bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

ARAÇ KASKO SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*